X

وت پنیر

29

عملکرد وت پنیر سازی

وت پنیر سازی جزء اصلی ترین تجهیزات در صنایع لبنیات محسوب میشود عملکرد وت پنیر سازی تولید لخته های پنیر و پنیر میباشد،. این دستگاه معمولا جهت تولید پنیر بصورت صنعتی استفاده میشوند

بر اساس اصول وزارت بهداشت در تولید پنیر به صورت صنعتی شیر پاستوریزه شده از طریق لوله انتقال به داخل وت پنیر سازی انتقال پیدا میکند که وت به صورت دوجداره تولید شده که برای سیر کوله کردن آب سرد و بخار آب گرم به جداره های وقت مورد استفاده قرار میگیرد. عملکرد وت پنیر سازی انتقال حرارت و برودت به داخل وت و سیستم همزن به صورت اتوماتیک و از طریق پره ها می باشد.

وت پنیر سازی از اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز در صنایع لبنیات میباشد، شرکت تولیدی صنعتی صنعت استیل سبلان دستگاه های مختلف وت پنیر سازی را در ظرفیت های مختلف و کیفیت بالا تولید و به بازار عرضه نموده است.

وت های پنیر سازی ساخت شرکت صنعت استیل سبلان به صورت کاملا بهداشتی تولید شده و جنس استفاده شده در این دستگاه ها جزو استیل های بی نظیر بازار میباشد، به همین دلیل این دستگاه در سطح خاورمیانه استقبال بالایی داشته است. این دستگاه ها در حالت پایه دار طراحی شده اند تا به راحتی قابل تنظیم و نظم دهی باشند.

در ساخت وت های پنیر سازی از استاندارد جهانی استفاده شده است به همین دلیل این دستگاه یکی از گزینه های برتر برای تولید پنیر محسوب میشود، توسط این دستگاه میتوان پنیری بهداشتی تولید تولید وآنرا در داخل وت جوشانیده و یا اینکه میتوان حرارت شیر را کاهش داد.

وت های تولیدی شرکت صنعت استیل سبلان مجهز به تمامی خصوصیات لازم جهت حرارت دهی غیرمستقیم، ایجاد لخته، تخلیه مخزن، ترکیب مواد و نیز قابلیت شستشوی مخزن میباشد

دی ان ان